Ariana Grande po then rekorde me këngën dhe videoklipin e saj më të fundit, atë të ‘Thank you, next’. Fillimisht,…
Ndarja e koreografit të njohur Albi Nako me balerinën Klaudia Pepa bëri bujë të madhe. Por pavarësisht se ata nuk…
Klasifikimi i shenjave të horoskopit se cila dashuron më shumë e cila më pak. Peshqit Si një nga shenjat më…
Të flesh pak ose shumë është e rrezikshme për shëndetin se zemrës suaj. Ky është përfundimi i një studimi të…
'Meant to be' është kënga e tretë më e suksesshme në Amerikë. Bebe Rexha ka përmbyllur një vit të suksesshëm,…
Lorik Cana para pak kohësh bëri me dije se po punon për një film që mban emrin e tij. Ditën…
Nganjehere edhe po u tregove shume i zgjuar nuk do te mjaftoj, kjo ndodhi edhe ne kete testin e me…
Shefi i mirënjohur i kuzhinës shqiptare, Sokol Prenga, ishte i ftuar në Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, për të…
Mos filloni të ndjeni neveri për celularin tuaj, por një studim i ri thotë se ka më shumë baktere se…
Dashi-Gjatë kësaj dite do të keni mundësi të shumta për të bërë miqësi të reja. Kjo ditë është mjaft e…
Dashi Bilanci i vitit 2018 nuk ka qenë fort pozitiv në pjesës e parë të tij, por tani nis përmirësime.…
Thonë se lumturia është term i paqartë, sepse çdo njeri e percepton ndryshe atë. Por, psikologët dhe neuroshkencëtarët nuk pajtohen…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!