Reperi Ledri Vula njihet për dashurinë e tij ndaj qenit të familjes së tyre. Familja Vula në familje e kanë…
Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të…
Këngëtarja shqiptare puthet me malazezin, e vërshojnë me komente Arilena Ara ka qenë e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit,…
Ish-banorja e “Big Brother “nuk përmbahet, publikon FOTON +18 Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, është e njohur për postimet…
Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë disa kohë që po shijojnë romancën e tyre, por kanë nisur dyshimet se janë…
Në familjen e Rita Orës sot ka festë, vëllai i saj Doni feston ditëlindjen.Ai mbush 21 vjet. Me një postim…
Është arrestuar ditën e sotme në Prishtinë, këngëtarja me origjinë nga Kukësi, e njohur ndryshe me emrin e artit si…
Meghan Markle është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me Princit Harry dhe tani që po presin të bëhen…
Këngëtarja Genta Ismajli që nga fillimi i karrierës muzikore e ka pasur gjithë mbështetjen e të ëmës, shkruan “Kosovarja”. Shpresa,…
Lori Hoxha vazhdon të jetë një emër mjaft i komentuar. Trashëgimtarja e Top Channel njihet edhe si një nga femrat…
Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor “Velvet Rope” që do jetë pjesë e albumit të saj ‘Phoenix’ më…
Dua Lipa ka dhënë një intervistë fantastike për CNN. Në një intervistë për televizionin e njohur amerikan CNN, Dua Lipa…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!