Nipi i Meghan Markle ka zbuluar se po rritet njw bimw marijuane në nderin e saj që ka shije të…
Selena Gomez ka miliona adhurues në mbarë botën. Por vetëm një vajzë e vogël e ka vënë përballë një sfide…
Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari vazhdon edhe sot të cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo…
Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet…
Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë…
Këngëtari T.I. është arrestuar ditën e mërkurë në lagjen ku banon. Sipas raportit të policisë T.I ishte i gatshëm që…
Chrissy Teigen ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me këngëtarin John Legend. Supermodelja njoftoi lajmin e ëmbël…
Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa foto ekskluzive të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në…
“Nuk dua të më thërrasin ‘gay”, sepse jam thjesht një mashkull…pikë” ka thënë bashkëthemeluesi i shtëpisë italiane të modës Dolce…
Pink ka pasur përgjigjen perfekte ndaj një fansi në Twitter që i tha se dukej shumë e vjetër. "Pink duket…
Këngëtarja e njohur shqiptare është një ndër më të akuzuarat për fotoshop si dhe një nga femrat e ekranit që…
Belen Rodriguez është tradhtuar nga moti teksa ishte në aeroport. Teksa Belen ishte duke ecur, era i ngriti fundin duke…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!