Dakota Johnson konsiderohet si një prej aktoreve të reja më të njohura në botën e Hollywoodit. Ajo në vitin 2015…
Futbollisti shqiptar Granit Xhaka ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se po gatuan. Graniti ka treguar që…
Kohëve të fundit emri i saj ka qenë më i përfoluri gjithandej. E tani ajo është rikthyer fuqishëm në treg,…
Shtëpia e Caitlyn Jenner në Malibu është djegur si pasojë e zjarrit që kaploi një pjesë të Kalifornisë. “TMZ” raporton…
Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë në lidhje dashurie për mbi një dekadë. E ftuar në emisionin “Mirage” Zanfina…
  Një xhirim i një videoje, për pak sa nuk përfundoi në një tragjedi. Disa të shtëna me armë zjarri…
Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, përveçse të qenit një ndër futbollistët më të mirë në botë, ai është gjithashtu…
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në sfilatën e Victori’s Secret dhe shkëlqeu sin ë tapetin e…
"Himena" dhe "Sarita" të lumtura pranë njëra-tjetrës. Paola Rey dhe Natasha Klauss janë dy aktoret e njohura kolumbiane, të cilat…
Rashel Kolaneci është një prej femrave më të përfolura në estradën shqiptare. Që nga pjesëmarrja e saj në “Dance with…
Arjola Demiri është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare, e cila me rolin e “Xhbanes” fitoi zemrat e publikut.…
Këngëtarja Lady Gaga nuk ka hezituar asnjëherë që të tregojë të vërtetën. Ajo u nderua me një cmim për pjesëmarrjen…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!