Këlliçi: Banorët po i nxjerrin nga shtëpia pa dëmshpërblim

Premte, 09 November 2018 08:46

Kreu i të rinjve të PD-së, Belind Këlliçi, ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ku ka denoncuar dhunën që po u bëhet banorëve tek Unaza e Re.

Reagimi:

Vijon protesta e banoreve te Unazes se Re te cilet po nxirren nga shtepite e tyre ne menyre abuzive, pa asnje njoftim paraprak dhe pa asnje demshperblim per pronat e tyre qe i kane ndertuar me kursimet e jetes.

 

Modifikuar më Premte, 09 November 2018 08:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!