VIDEO/ "I kemi dhënë votën Ramës...". Shqiptarët pendohen, po e kuptojnë për kë kanë votuar

E mërkurë, 07 November 2018 21:14

Ditë pas dite dhe rast pas rasti shqiptarët po bëhen pishman në votën që kanë dhënë për Edi Ramën dhe partinë Socialiste. Janë të shumta videot si kjo që po postojmë sot, ku shqiptarët deklarojnë se pendohen se kujt ia kanë besuar të ardhmen e tyre.
Kjo e ka edhe një kosto. Ditë pas dite familje të shumta po hiqen nga lista e ndihmave ekonomike, në çdo ditë që kalon shqiptarët po bëhen më të varfër, koha kalon dhe Shqipëria po tkurret. Ditët ikin, dhe familje pas familje po mbetet pa shtëpi, si ën rastin e kësaj gruaje që proteston kundër vendimit të qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës që do ta nxjerrë në qiell të hapur.

Modifikuar më E mërkurë, 07 November 2018 21:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Operacioni policor në Elbasan, ja kush u arrestua nga fisi Çapja

Aktualitet

Operacioni policor në Elbasan, ja kush u arrestua nga fisi Çapja

Enver Çapja, 57 vjeç dhe Naim Gjarri, 38 vje, janë dy personat e arrestuar sot në Elbasan në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit". Operacioni policor i kryesuar nga policia e...

Vasili: Policia që i vjedh provimin vetes nuk mund të garantojë jetën e qytetarëve

Politikë

Vasili: Policia që i vjedh provimin vetes nuk mund të garantojë jetën e qytetarëve

Pas anulimit të testimit për marrjen e gradave në Policinë e Shtetit, ka ardhur dhe reagimi i kreut të grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim. Me anë të një postimi...

“Kriza” e bujqësisë, fermerët në Lushnje ankohen për çmimin e ulët

Aktualitet

“Kriza” e bujqësisë, fermerët në Lushnje ankohen për çmimin e ulët

Përdorimi i pesticideve të produkteve bujqësore ka shkaktuar një ulje të shitjeve e cila pasohet dhe me uljen e çmimeve. Por vetë prodhuesit deklarojnë se nuk përdorin kimikate dhe se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!