Video/ Vazhdon protesta kundër ‘narkoqeverisë’ në mbrojtje të shtëpive te Unaza e Re

Premte, 09 November 2018 11:37

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në profilin e tij në ‘facbook’ ku shfaqen qytetarët e zonës së Unazës së Re, të cilët vazhdojnë me protestat e tyre për mbrojtjen e shtëpive dhe bizneseve nga shembja.

Postimi i plotë:

Vazhdon protesta kunder narkoqeverise nga banoret e Unazes de Madhe ne mbrojtje te shtepive dhe pronave, biznesesve te tyre. sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!