Zjarri përfshiu gjithë qytetin, këngëtarja shqiptare braktisi shtëpinë

Premte, 09 November 2018 14:43

Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe miku i saj, Ariel kanë braktisur shtëpinë e tyre, pasi një zjarr i madh përfshiu qytetin Calabasas në Kaliforni.

Një gjë të tillë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka bërë disa postime në “Instastory” ku tregon se tashmë ndodhet në një vend të sigurte bashkë me grimierin.

“Po mundohemi të jemi pozitivë”, shkruan Anxhelina e cila në ato momente po ndiqte lajmet mbi situatën në qytet pas zjarrit.

Ndërkohë edhe ylli i televizionit, Kim Kardashian njoftoi më herët se kishte braktisur shtëpinë e saj për t’u siguruar bashkë me fëmijët.

Madje Kim zbuloi se kishte vetëm 1 orë kohë për të paketuar dhe evakuuar shtëpinë. Por edhe pse ndodhej në një situatë të frikshme, ajo u sigurua që filmonte gjithçka dhe më pas t’i publikonte në rrjetet sociale.

Kim gjithashtu u kërkoi fansave të saj të shumtë që të luten për qytetin e saj.

Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!