Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet…
Bebe Rexha zbuluar diçka interesante me fansat e saj. Ajo njihet si një nga artistet që po punon më së…
Këngëtarja e njohur angleze ka zbuluar një sekret të hidhur. Jessie J ka shokuar fansat kur ka treguar para tyre…
​Morena Taraku mbrëmë e ka publikuar një video me të cilën sigurisht se i ka lënë pa gjumë shumë meshkuj.…
Këngët e tyre iu shoqërojnë tash e sa kohë. Për të dy këngëtarët e njohur e të dashur për publikun,…
Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, por reperi Buta duket se ka arritur të fitojë shumë.…
Një nga spektaklet më të ndjekura të zbulimit të talenteve të këngës në Shqipëri, “The Voice Kids”, do të vijë…
Cristiano Ronaldo është fotografuar pas thashethemeve nga femra të ndryshme për abuzim seksual. Krah tij ishte edhe e dashura Georgina…
Mbrëmjen e djeshme është organizuar ndarja e çmimeve, “Glamour’s Women of the Year”. Nga e gjithë mbrëmja, momenti më emocionues…
Loredanën e njohim si partneren e reperit Mozzik. Prej kohësh dy të dashuruarit jetojnë në Gjermani, nga ku kanë zhvilluar…
Edhe pse tashmë jemi në prag të dimrit, i cili sinjalet i ka dhënë me uljen e menjëhershme të të…
‘Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’ pati premierën në Angli mbrëmjen e kaluar. Më në fund, i shumëpritur nga fansat…

Lajmet e fundit

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Politikë

Agron Duka: Suvencionimi i Bujqësisë është sa 1 km rrugë me standardet e “Rilindjes"

Bujqësia është sektor jashtëzakonisht i vështirë prandaj s’ka edhe shumë PPP, tha ish-Ministri i Bujqësisë Agron Duka. Duke qenë kështu, e gjithë bota e subvencionon qeverinë, kurse tek ne subvencionimi është...

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Politikë

Panariti: Buxheti i Bujqësisë po rrudhet, fondet shkojnë për makina që të persekutohen bizneset lokale

Buxheti i sivjetëm për Bujqësinë është komplet jashtë logjikës normale, thotë ish-ministri Edmond Panariti. Me këtë buxhet ne ushqejmë vetëm bujqësinë e mjerimit, jo të eksporteve. Buxheti i Bujqësisë jo vetëm...

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Aktualitet

Pëparim Spahiu: Ka një paqartësi çdo bëhet me portet dhe aeroportet e Shqipërisë

Deputeti i LSI Përparim Spahiu, në fjalën e tij është ndalur në krizën e thellë që po kalon sektori i porteve dhe aeroporteve të vendit.  “Para një viti në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!