Presidenti i Romës, James Pallotta mori vëmendje maksimale në përmbysjen e madhe që skuadra e tij realizoi kundër Barcelonës në…
Gjysmëfinalja e fundit e këtij “Champions League” do të zhvillohet sonte në  “Stadio Olimpico”. Me një numër tifozësh që shkon…
A do të nisë një tjetër kompeticion në fushën e futbollit? Siç duket, PO! Duke nisur nga 2021 FIFA do…
Përjashtimi i sportit të peshëngritjes nga Lojërat Mesdhetare, nga ana e Komitetit Olimpik Shqiptar, ka sjellë edhe reagimin e peshëngritësve…
Real Madrid është zyrtarisht finalist për herën e tretë radhazi në “Champions League” pasi mbrëmë barazoi 2-2 me Bayern Mynchen…
Ylli i PSG Neymar në fund të muajit shkurt udhëtoi drejt vendlindjes atje ku edhe kreu operacionin në këmbën e…
Manchester United, Chelsea dhe Juventusi janë duke përgatitur oferta për mbrojtësin e krahut të djathtë të Arsenalit, Hector Bellerin, raporton…
Real Madrid arriti të kualifikohej në finalen e Champions League, pasi barazoi dhe në shtëpi ndaj Bayern Munchen në një…
Një tifoz thuajse i zhveshur është ka ndërprerë përkohësisht ndeshjen në kategorinë e parë në Çeki mes Viktoria Plzen dhe…
Real Madrid është në finale të Ligës së kampionëve falë portierit të tyre Keylor NavasTri ndërhyrje për të shpëtuar tre…
Po luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Realit të Madridit dhe Bayernit të Mynihut.…
Ronaldo ka thyer nje tjetër rekord në Champions, duke regjistruar ndeshjen e 152 të tij. Me përzgjedhjen nga Zidan si…

Lajmet e fundit

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Aktualitet

Dogjani: Një pjesë e mirë e drejtuesve të policisë u vendosën nga Balili

Ish-deputeti i PD-së, Allsan Dogjani i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se Klement Balili u ka emëruar një pjesë të drejtuesve të policisë në zonën e tij. Pjesë nga...

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Kuriozitete

"4-7-8", zbulohet teknika që do ju vendosë në gjumë

Nëse ndiheni sikur nuk mund të flini gjumë, ndoshta duhet të kontrolloni frymëmarrjen. Një ekspert ka zbuluar sekretin për të fjetur sa më shpejt vetëm duke bërë disa hapa të...

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Kronikë

Skenë filmash, përplasje me armë në Tiranë

Të shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie. Fatmirësisht nuk ka patur të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!