Frika po vritet/ Shoferi ndalon makinën para Ramës, proteston me borie (VIDEO)

E mërkurë, 05 December 2018 20:09

Gjatë mbrëmjes së sotme një qytetar me automjetin e tij ka qëndruar para godinës së kryeministrisë dhe i ka rënë pafund bories së makinës. Ky veprim i qytetarit është bërë në shenjë revolte kundër qeverisjes së Ramës.

Video është publikuar nga” Nisma Thurrje” e cila shkruan: “Po ndodh te Kryeministria. Një qytetar parkon makinën para KM dhe i bie pa pushim borisë në shenjë revolte.”

Kundër qeverisë Rama po protesojnë studentët, banorët e Unazës së Re, banorët e Shkozës dhe të Bregut të Lumit. Ata shprehen se Rama ka si qëllim të vjedhë popullin dhe se po shkel ligjin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

Bota Shqiptare

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

24 automjete ushtarake “Humvee” kanë ardhur nga Shtetet e Bashkuara, në Kosovë. Këto mjete pritet të jenë në dispozicion të Forcave të Armatosura të Kosovës, të cilat pritet të themelohen me...

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Aktualitet

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Pronat duket se vijojnë të jenë burim konflikti në shumë familje shqiptare. Këtë të diel, në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin bashkëshortët nga Shkodra, Suzana dhe Gasper Rrotaj. Shkaku ishte një...

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Aktualitet

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Me studentet protestues eshte bashkuar dhe pedagogia e Fakultetit Histori Filologji Lili Sula. Ne rrjetin social Fb znj.Sula shkruan:  - "Media mund të cungojë dhe tjetërsojë mendimin e një pedagogeje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!