Horoskopi ditor, 7 qershor 2018

E Enjte, 07 June 2018 07:56

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Ky është momenti më i mirë për të nisur të eksperimentoni më shumë, sidomos në sferën profesionale. Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për takime të reja dhe intervista pune. Tregohuni spontanë dhe të sigurtë në veten tuaj.

Demi

Mundohuni të mos përfshiheni në projekte që i njihni shumë pak, për shkak se mund të gjendeni në vështirësi të mëdha. Më mirë përqendrohuni në realizimin e gjithë atyre aktiviteteve, të cilat prej kohësh i keni lënë pas dore.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për sferën profesionale, marrëveshjet dhe transaksionet. Do përparoni në sajë të një propozimi shumë interesant, i cili gjithsesi do të sjellë një sërë sakrificash.

Gaforrja

Në dashuri do të përballeni me momente të vogla tensioni, të cilat duhet ti trajtoni me kujdesin maksimal. Në të vërtetë, nuk do të ndiheni aspak të përkëdhelur nga partneri/ja dhe kjo gjë do ju nervozojë.

Luani

Nisni të punoni intensivisht lidhur me realizimin e një projekti të ri, pasi në këtë fazë, do të keni mundësi të parandaloni të papritura të mundshme. Mundohuni të silleni me sa më shumë diplomaci me kolegët tuaj. Favorizohen takimet.

Virgjëresha

Do të jeni tejet të tërhequr nga një person me karakter shumë të fortë dhe këmbëngulës. Jeni gjithmonë në kërkim të një personi që t’iu tërheqë, por mos u përfshini në një aventurë, nëse nuk ndiheni gati që të përfshiheni edhe emocionalisht.

Peshorja

Duhet të mundoheni të jeni sa më të përqendruar në vendin e punës, pasi në këtë moment, duhet të tregoni se dini të mbani nën kontroll të gjitha situatat dhe bashkëpunëtorët tuaj. Mbrëmja parashikohet të jetë romantike dhe melankolike.

Akrepi

Do të jeni të inatosur dhe të acaruar dhe kjo për shkak të sjelljes së një personi, i cili po iu zhgënjen. Gjithsesi mundohuni që të mos tregoheni shumë agresiv si dhe fokusohuni në ato çështje që kanë vërtetë rëndësi për ju, si puna dhe familja.

Shigjetari

Kjo e enjte do ju lejojë që të sheshoni çdo debat që mund të keni pasur dhe të riktheheni në harmoni. Megjithatë bëni kujdes me krenarinë e tepruar, pasi do ju pengojë që të veproni me diplomaci.

Bricjapi

Do të ndjeni se ka disa zgjedhje të rëndësishme që duhen marrë, për ti dhënë një shtysë të rëndësishme karrierës tuaj. Kjo gjë do ju bëj të ndiheni nën presion, por mundohuni që të ruani qetësinë, pasi është diçka kalimtare.

Ujori

Do të përballeni me momente tensioni në vendin e punës, por mundohuni që të shfaqeni sa më mirëkuptueshëm dhe të gjeni zgjidhje sa më efikase. Në dashuri do të jeni në kërkim të një konfirmimi që prisni prej kohësh.

Peshqit

Kjo e enjte do të jetë mjaft interesante në fushën e ndjenjave, sidomos nëse së fundmi keni kaluar një periudhë aspak të favorshme. Këshillohet që të mos veproni në mënyrë shumë impulsive. Këshillohet që të jeni sa më të komunikueshëm në familje. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Politikë

U pyet për një orë në Prokurori, Veliu: Jam i pafajshëm!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu, e ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurori. Ai e ka mohuar sërish se e ka shoqëruar Fredi Alizotin, dëshmitarin e ofruar që...

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Politikë

Boçi denoncon skandalin: Deputetja Gjylameti dhe Ervin Demo vodhën punimin shkencor të mjekut

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, denoncoi një skandal, në të cilin sipas tij janë përfshirë një deputet i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, si dhë një zëvendësministër i i...

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Aktualitet

“30 minuta në Prokurori”, flet gazetari Basir Çollaku: Ja për çfarë më pyetën

Gazetari Basir Çollaku I cili është paditur për shpifje nga Taulant Balla është marrë sot në pyetje për rreth 30 minuta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Çollaku sapo ka dalë...

Sondazh

Nothing found!