Horoskopi ditor, 6 korrik 2018

Premte, 06 July 2018 07:40

Ky është horoskopi për ditën e premte, 6 korrik 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Duhet të vazhdoni të luftoni për të marrë rezultatet që meritoni, sidomos nëse në vendin e punës keni bërë shumë sakrifica. Gjatë kësaj të premteje, do të keni mundësi të zgjidhni disa keqkuptime në dashuri ose në familje. Jini më të qartë dhe më të vendosur.

Demi

Jeni gati për të riparë në mënyrë drastike disa vendime që keni marrë në të kaluarën. Ky është momenti për të sqaruar të gjitha keqkuptimet në vendin e punës ose në familje. Gjithë çfarë këshillohet për ju, është që të mos jeni shumë agresiv.

Binjakët

Kjo ditë sjell keqkuptime të vogla në vendin e punës, por kjo gjë nuk duhet t’iu dekurajojë. Pavarësisht kësaj, mundësitë e mira nuk do të mungojnë. Në dashuri, parashikohen përgjigje shumë të mira.

Gaforrja

Do të nisni të planifikoni dhe organizoni gjithë aktivitetet dhe udhëtimet që keni ndërmend të kryeni gjatë verës. Këshillohet që të jeni më shumë bashkëpunues, për shkak se sugjerimet e vlefshme të bashkëpunëtorëve tuaj do të jenë shumë të domosdoshme për realizimin e projekteve të reja.

Luani

Në këtë moment do të ndiheni disi nën presion dhe kjo për shkak të disa gjërave që duhet ti kishit mbyllur me kohë. Në dashuri, një miqësi mund të transformohet në një raport më intim dhe romantik dhe kjo gjë do ju bëjë tejet euforik.

Virgjëresha

Kjo e premte do të jetë mjaft e rëndësishme për të kryer eksperimente të vogla profesionale. Keqkuptime të vogla në familje, mund t’iu prishin disi mbrëmjen. Bëni kujdes me mënyrën tuaj të të shprehurit.

Peshorja

Jeni të tensionuar lidhur me një aktivitet të rëndësishëm për karrierën tuaj aktuale. Lënia e një përshtypje të mirë është thelbësore, kështu që tregohuni sa më të vendosur.

Akrepi

Do të jeni shumë emotiv dhe të ndjeshëm gjatë kësaj dite, kështu që shmangni përfshirjen në situata të cilat mund t’iu vendosin në siklet. Mos u përfshini nga ankthi në dashuri dhe mundohuni të ndiqni një kurs natyral të gjërave. Përgjigje të mira janë fare pranë.

Shigjetari

Do të përfshiheni në një projekt interesant, i cili do ju lejojë që të shprehni sa më mirë të gjitha kapacitetet tuaja. Parashikohen mundësi shumë të mira për të bërë takime të reja.

Bricjapi

Duhet të jeni të gatshëm për të zgjidhur disa çështje të vështira në punë. Do të ketë momente tensioni me bashkëpunëtorët dhe do të jeni ju që do të vini pikën e fundit. Megjithatë duhet të tregoheni sa më diplomatë. Në dashuri do të ketë shkëndija të reja.

Ujori

Kjo fundjavë do të jetë mjaft interesante për të rizgjuar ndjenjat dhe për të përmirësuar raportet me persona që nuk i shikoni prej kohësh. Në mbrëmje duhet të kujdeseni më shumë për veten tuaj dhe mirëqenien.

Peshqit

Ka ardhur momenti që të fitoni disa sfida të rëndësishme të cilat do ju lejojnë që të merrni një rol të ri në vendin e punës. Kur bëhet fjalë për dashurinë, prireni që të jeni shumë të tensionuar. Nëse ka dyshime për të zgjidhur, flisni hapur me partnerin/en tuaj. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Rozë

Adelina Tahiri publikon videon e nxehtë, puthje dhe përqafime me bashkëshortin

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri u martua në muajin dhjetor me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov. Menjëherë pas martesës Adelina ka bërë publik lajmin se është në pritje të ëmbël dhe...

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Lifestyle

Jennifer Lopez ka një këshillë për femrat: Burrat nën 30 vjeç janë...

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, përveç zërit të saj njihet edhe për interpretimet në disa filma, ku së fundmi është angazhuar në serialin “Swipe Sessions”. Aty ajo ka...

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Sport

Mbappe “eklispon” Neymar, PSG gati të shesë brazilianin

Largimi i Cristiano Ronaldos la një boshllëk të madh te Reali i Madridit, por vetëm pasditen e djeshme, Florentino Perez qetësoi tifozët madrilenë, duke u premtuar se merkatoja do të...