Era Istrefi nominohet për çmimin “Artisja më e mirë e re”

E mërkurë, 12 September 2018 18:26

Këngëtarja  e njohur shqiptare, Era Istrefi është nominuar edhe për një çmim të rëndësishëm në Brazil.

Bëhet djalë për garën “BreakTudo” e cila ka nominuar Erën në kategorinë “Artistja më e mirë e re ndërkombëtare”.

Këto çmime janë të përvitshme në Brazil dhe marrin pjesë shumë artistë të suksesshëm.

Ndryshe, sukseset e Erës në skenën ndërkombëtare duket se nuk kanë të ndaluar.

eraa 1536740620 805082215367501841536750199

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Globi

Probleme me Nissan-in, arrestohet shefi i saj

Shefi ekzekutiv i kompanisë së automobilëve, 'Nissan', Carlos Ghosn, është arrestuar pasi një hetimi dhe ku u dol në përfundimin se për disa vite me radhë ka fshehur të dhënat...

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Kulturë

"Takimi i Teatrit Kadri Roshi" në Gjirokastër, fiton trupa e Elbasanit

Gjirokastra për 7 ditë më radhë u kthye në kryeqendrën e teatrit. Në qytetin e gurtë u mbajt edicioni i parë i festivalit "Takimi i Teatrit Kadri Roshi" ku fituese...

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Aktualitet

Ortek bore në Dardhë, bllokohet rruga

Situata e reshjeve të dëborës në zonën e Korçës është problematike. Një tjetër ortek dëbore ka rënë në zonën e Dardhës, duke shkaktuar probleme.Në vendin e njohur me emrin ‘Muri i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!