Video që po cmend rrjeti, Shaqiri i tregon shqiponjën Klopit, dhe i ‘shtron’ flamurin e Kosoves

E Enjte, 08 November 2018 14:29

Mungesa e Xherdan Shaqirit në Beograd në ndeshjen Crvena Zvezda-Liverpul tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ekipi anglez u mund 2-0 dhe mediat filluan të kritikojnë trajnerin Klop i cili la jashtë kësaj sfide, Xherdan Shaqirin.

Video e cila ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, është ajo e “442oons”. Ajo ka sjellë situatën pas ndeshjes së Liverpulit në Beograd, në një formë komike.

Më pas shkon te Xherdan Shaqiri duke i premtuar gjithmonë një rol të rëndësishëm në skuadër.

Por në atë moment, mesfushori e përshëndet me shqiponjë, ndërsa shtruar në tapet është flamuri i Kosovës.

Ja video:

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 14:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Shpellarët"

Kulturë

"Shpellarët"

Nga Shaqir Çerpja   Varrit të gjyshit unë iu luta, Me m'tregu pse m' thanë "shpellar" Ma kuptoi brengën lahuta, Nisi këngën një këngëtar.   Hajredin Pasha po vjen Radikës, Me ushtri prej Anadollit; Nis me i këndu "Lahuta"e...

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Globi

Mali i Zi: Formimi i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë gradual

Zyrtarë të Malit të Zi thonë se formimin i Ushtrisë së Kosovës duhet të jetë një proces gradual dhe të kontribojë në stabilitetin e rajonit. Ministri i Punëve të Jashtme, Srgjan...

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Kulturë

Veprat e 6 kompozitorëve në një mbrëmje për publikun

Veprat muzikore të gjashtë kompozitorëve të njohur shqiptarë erdhën në një mbrëmje koncertore në Akademinë e Shkencave. Një koncert, që solli për të pranishmit një krijimtari muzikore të pasur, jo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!