Mot i variueshëm parashikohet te jete sot dhe neser, me ere te vrullshme dhe me prani te reshjeve te shiut.motSherbimi…
Në alpe e verilindje nisin reshjet e dëborës e që prej orëve të mesnatës do të jenë të dendura në…
Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për javën që presim. Dita e sotme do…
Ashtu si ditët e fundit edhe për fundjavën vendi ynë do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike. Në këtë…
Ditën e sotme moti parashikohet kryesisht i vranët. Reshjet e shiut të vazhdueshme do të nisin që prej orëve të…
Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme. Më poshtë gjeni…
Ditët e ngrohta dhe me diell kanë ikur.Moti i ftohtë u rikthye në vend. Disa zona madje u mbërthyen jo…
Ditët e bukura pranverore me diell jane nderprere nga ndërhyrja e motit të paqëndrueshëm gjatë kësaj jave. E hëna ashtu…
Përshëndetje nga SHMU!Ditët pranverore me diell kanë përfshirë vendin këtë javë. Edhe dita e diele sërish do të jetë një…
Edhe pse kaloi kjo e diel me shi, javën e ardhshme përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell…
Moti i kthjellët do të mbizotëroj për ditën e sotme mbi vendin tonë. Era do të jetë nga veriperëndimi me…
E mërkurë, 11 Mars 2020 RESHJET Nuk priten reshje. TEMPERATURAT   Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:…

Lajmet e fundit

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Aktualitet

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Vijon të jetë e rëndë dhe problematike situata me qytetarët shqiptarë, të bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës. Gati 40 persona vazhdojnë të qëndrojnë mes kufirit shqiptaro grek teksa nuk lejohen...

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Globi

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Lajme të mira vijnë nga Franca sa i përket numrit të viktimave nga koronavirusi. Mediat vendase raportojnë se në 24 orë kanë ndërruar jetë 441 persona, një numër më i ulët se...

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Globi

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Carrie Symonds, e dashura e kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, konfirmoi se është prekur nga koronavirusi. Johnson vetë rezultoi pozitiv me koronavirus javën, ndërsa e dashura e tij, e...

Sondazh

Nothing found!