Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka…
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth…
  Ilir Meta akuzoi sot qeverinë se ka dështuar me menaxhimin e sektorit të ujësjellësave dhe kanalizimeve     Në…
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me marrëveshjen mes Rusisë dhe Serbisë në New York për…
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një konferencë për mediat ka dhënë detaje në lidhje me takimin e…
Ilir Meta deklaroi se rritja e çmimit të energjisë është bërë nga qeveria Rama vetëm me qëllim vjedhjen. Sipas kreut…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha tha se një nga vendimet e para të qeverisë së tij do jetë heqja e…
Në diskutimin me qytetarë online, kryetari demokrat, Sali Berisha tha se protestat do të nisin shumë shpejt. “E vërteta është…
Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi se të hënën do të miratohet udhëzimi për primaret përpara zgjedhjeve vendore. “Ditën e hënë,…
Janusz Bugajski, ekspert i çështjeve të rajonit, ishte i ftuari në “Intervistë me Merita Haklaj”, në A2 CNN. Ai sërish…
Eksperti i çështjeve të rajonit, Janush Bugajski, tha se është kundër shpalljeve non-grata. Në një intervistë për Merita Haklajn në…
  Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar në lidhje me falsifikimet dhe mashtrimet që janë…

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...