Dashi-Me Hënën që hyn në shenjën tuaj, parashikohet një ditë interesante. Është momenti ideal për të vënë në jetë projektet…
DashiNëse nuk keni ndonjë lloj rutine të rregullt fizike, sot patjetër që duhet të filloni një të tillë. Edhe nëse…
DashiJu po kaloni në një fazë shumë filozofike, kur asgjë nuk është e zezë dhe asgjë nuk është e thjesht.…
DashiTë lindurit e kësaj shenje duhet të shmangin përplasjet me të tjerët. Ekziston rreziku i një konflikti me një nga…
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të…
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të…
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të…
Ky është horoskopi për ditën e martë, 27 gusht 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën,…
Dashi Keni një ndjesi shumë të çuditshme, nga njëra anë jeni të motivuar pas gjërave tuaja, nga ana tjetër jeni…
DashiTë lindurit e kësaj shenje do të përpiqen maksimalisht të zgjidhin disa ekuacione të vështira. Nuk rekomandohet të shpenzoni apo…
DashiJu i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata mësues, të afërm,…
Dashi Dita e sotme ka për të qenë shumë e mirë për ju dhe do i rregulloni edhe problemet e…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...