Dashi Emocionet e tepërta mund të ndikojnë negativisht në sistemin tuaj nervor. Përpiquni t’iu përshtateni nevojave familjare. Partneri/partnerja juaj mund…
Dashi Gjërat mund të ndihen të lehta në fillim të ditës, por gjatë pasdites duhet të jeni në gjendje të…
Dashi Kjo e ditë do të jetë mjaft e vështirë. Do të jeni të rrezikuar, ndaj kujdes me fjalët ndaj…
Dashi Aftësia juaj për të parë gjërat nga këndvështrimi i një personi tjetër do të jetë shumë i dobishëm. Kjo…
Dashi Shpenzojeni kohën e lirë me fëmijë, pasi do të mund të çliroheni nga stresi. Sa i përket anës financiare…
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes…
DashiMund të vendosni në provë një miqësi, duke e vlerësuar atë në praktikë. Do të shihni realitetin e rrugës që…
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie,…
Dashi Jepini prioritet nevojave të anëtarëve të familjes suaj. Përfshihuni dhe ndani gëzimin me ta. Ka gjasa të jeni në…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 15 janar 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,…
Dashi Dashuria: Do të nervozoheni për një pjesë të mirë të javës. Ju nuk do të tërhiqeni nga diskutimet dhe…
Ky është horoskopi për ditën e hënë 13 janar 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...