Dashi Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por…
Dashi Mundohuni që të keni më shumë besim te vetja juaj dhe tek njeriu i zemrës. Venusi do të jetë…
Dashi Venusi do të jetë në anën tuaj dhe pas një sërë vështirësish që keni kaluar, më në fund dashuria…
DashiDo të futeni thellë në mendime për dashurinë që ndjeni ndaj dikujt që ndodhet larg jush. Mund të jeni lodhur…
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Nëse flisni shumë mund të ketë komplikime, sidomos në dashuri, ku…
Ky është horoskopi për ditën e premte 15 nëntor 2019 Dashi Mëngjesi i kësaj të premteje do të jetë shumë…
DEMI Më në fund ju jeni më të qetë dhe plot energji pozitive pas 24 orësh plot probleme. Kujdes paratë,…
Dashi Do e bëni çdo gjë si duhet sot dhe gjërat do iu ecin më së miri. Ju të dashuruarit…
Dashi Duhet të bëni pak pushim për t’u qetësuar psikologjikisht. Përpiquni të mos investoni në disa skema të dyshimta financiare,…
Ujori Personat e lindur nën shenjën e Ujorit janë zakonisht shumë racionalë, intelektualë dhe të pavarur. Kanë zakon të fshehin…
Dashi Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë gjithë grintë në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën…
DashiKujdes duhet të tregoni me shëndetin, i cili gjatë kësaj periudhe paraqitet pak i dobët. Edhe pse mëngjesi do të…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...