Ky është horoskopi për ditën e hënë, 7 maj 2018. Dashi Të pëlqen të jesh një shenjë rebele, pra një…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 6 maj 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën,…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 4 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 3 maj 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 2 maj 2018 Dashi Do të jeni gjatë gjithë kohës të edukuar dhe…
Dashi Kjo dite nuk do jete shume e thjeshte për t’u jetuar nga ata qe janë ne një lidhje. Partneri…
Ky është horoskopi për ditën e hënë, 30 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 29 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 28 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Dashi Dielli së bashku me Hënën do t’ju vërë në provë. Do të zbaviten duke bërë të shfaqen tensione që…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...