×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Një 30 vjeçar shqiptar gjendet i vdekur në Itali. Shqiptari është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij e dyshohet…
Frederica Mogherini, shefja për politikë të Jashtme të BE-së dhe eurokomisioneri për zgjerimin Johannes Hahn, priten të vizitojnë Shqipërinë më…
Sipas policisë pas vrasjes autori është larguar në këmbë drejt Tufinës, ku e ka pritur një mjet ngjyrë  gri, i…
Rikthehen përplasjet e frikshme në qytetin e Fierit. Ditën e djeshme një informacion i ardhur nga policia e Fierit ka…
Tragjik ka qenë fati i një shqiptari në Itali, i cili është gjetur i pajetë në banesën e tij. Ngjarja…
Drejtësia britanike ka dënuar me 81 vite burg në total, një grup kriminal shqiptar që merrej me importimin dhe shpëndarjen…
Një shqiptar është gjetur i vdekur brenda banesës së tij në Via Trento të Italisë. Sipas shtypit italian, rasti i…
Kjo është një pamje e fortë që vjen nga Spitali i Shkodrës. Një grua e moshuar është ulur përtokë në…
Krahu i lirë i punës llogaritet të jetë më i lirë në rajon dhe BE. Kosto orare mesatare për një…
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Athina/Greqi drejt vendit tonë, i shtetasit shqiptar Arsen Hasani 37 vjeç lindur në…
Të tjera detaje zbulohen për vrasjen me tre plumba të 28-vjecarit Mario Majollari 3 ditë më parë në zonën e…
Rreth 1187 kg bulmet janë bllokuar në tregun agroushqimor të Tiranës për tregtim të pasigurtë nga AKU. Tregu Agroushqimor përgjatë…

Lajmet e fundit

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

Aktualitet

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit teksa një ambulancë është përplasur me një automjet me targa angleze. BalkanWeb mëson se në orën 04:00 në kryqëzimin...

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Politikë

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Nga Robert Delija Kryeministri dje na qenkërka krenuar me ndërtimin e një kopshti në PaskuqanSi një mjeshtër i fasadës që është, ky kopësht do të inagurohet 3-4 herë me foto para...

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

Politikë

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

  REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!MEQENES EDIN NUK E TAKOI AS KRYETARI I GRUPIT PARLAMENTAR TE CDU/CSU-se ATEHERE AI "TAKOI" NE...