×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Një 18-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Dibrës. Siç bëhet me dije nga policia e Dibrës, në…
Edhe pse i biri, u vra ditën e djeshme për shkak të tij, duket se nuk është konsideruar si një…
Një ngjarje si në filma ka ndodhur në orët e vona të ditës së djeshme, ku dy adoleshente kanë sajuar…
Policia e Tiranës ka bërë të mundur zbardhjen e vrasjes së djeshme, ku u ekzekutuar me armë zjarri 28-vjeçari Mario…
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme, ku një 28-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në Tiranë.   Bëhet…
Një vajzë e re i shpëtoi sulmit të një grupi grabitësish mesnatën e djeshme (10 prill 2018)  në lagjen "Ali…
Një 23-vjeçar është vënë në pranga ditën e sotme nga policia e Beratit, pasi akuzohet se ka përndjekur një adoleshente.…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit duke rrezikuar gjatë…
Një 28-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në kryeqytet. Marjo Majollari u qëllua disa herë në kokë dhe në trup,…
Një 28-vjeçar u ekzekutua mbrëmjen e së martës në zonën e “Kinostudios” nga persona ende të paidentifikuar.   Dyshimet e…
I mbijetuari nga ‘Kampi Tepelenës’, Simon Mirakaj në një rrëfim ekskluziv për emisionin ‘Studio e Hapur’, ka treguar rreth vuajtjeve…
Ekzekutohet me arme zjarri një 28- vjeçar në Tirane. Mario Majollari është qëlluar për vdekje pranë banesës se tij ne…

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...