×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Ditën e sotme Rama riemëroi në krye të Teatrit Kombëtar Hervin Çulin. Çuli nuk është një emër i panjohur për…
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Durrësit, ku një grua e cila dhunohej në…
Ditën e sotme Këshilli i Ministrave ka vendosur që në krye të Teatrit Kombëtar të jetë sërish Hervin Çuli. Në…
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka shpallur listën përfundimtare të kandidatëve fitues që konkurruan për vendet e lira të…
Katër muaj pas aksidentit, ka ndërruar jetë 60-vjeçari i cili në Janar u rrëzua nga shkallët e banesës. Policia e…
Gjelë Gjikolaj, kjo nënë vetmitare, malsore me qëndrim stoik, sot 94 vjeç, ka një histori të fortë për të rrëfyer.…
Sërish nën terror banorët e zonës së Dukagjinit dhe të Shalës. Ata po përballen me vështirësitë në lëvizjen e tyre…
Sërish nën terror banorët e zonës së Dukagjinit dhe të Shalës. Ata po përballen me vështirësitë në lëvizjen e tyre…
Disa javë më parë një aksident tragjik në Velipojë i mori jetën 4 personave, babait dhe tre fëmijëve të tij,…
Vendosja e TVSH-së do të sjellë rritje të konsiderueshme të kostove për bizneset e vegjël, por jo në të gjitha…
Për të gjithë ata që duan të ndjekin programet e studimit Fulbright dhe Humphrey,ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim…
Është krijuar Aleanca e Shoqatës kundër TVSH-së me qëllimin për të kundërshtuar përfshirjen e biznesit të vogël në skemën e…

Lajmet e fundit

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

Aktualitet

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit teksa një ambulancë është përplasur me një automjet me targa angleze. BalkanWeb mëson se në orën 04:00 në kryqëzimin...

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Politikë

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Nga Robert Delija Kryeministri dje na qenkërka krenuar me ndërtimin e një kopshti në PaskuqanSi një mjeshtër i fasadës që është, ky kopësht do të inagurohet 3-4 herë me foto para...

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

Politikë

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

  REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!MEQENES EDIN NUK E TAKOI AS KRYETARI I GRUPIT PARLAMENTAR TE CDU/CSU-se ATEHERE AI "TAKOI" NE...