Tragjike/Koronavirusi shuan brenda pak ditësh një familje në Rubik, ndërron jetë çifti dhe djali i tyre i vetëm

Saturday, 06 Mars 2021 09:26


Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Rubikut dhe mbarë opinionin publik.

Tre anëtarë të së njëjtës familje në këtë qytet kanë ndërruar jetë brenda pak ditësh si pasojë e Covid-19.
spi

Të ndjerit janë çifti i bashkëshortëve Hamit Cara, Dushe Cara, dhe djali i tyre i vetëm Arben Cara.

Mësohet se prindërit ishin rreth të 70-tave ndërsa djali i tyre i vetëm ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare.

Fillimisht ka humbur betejën me sëmundjen kryefamiljari, ndërsa të nesërmen kanë gjetur vdekjen edhe djali dhe bashkëshortja e tij

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...