RENEA zbarkon në Elbasan, Belsh dhe Cërrik! Kontrollohen automjete luksoze dhe...

Hënë, 25 July 2022 21:18

 

Prej orës 18:00 RENEA dhe shërbime të tjera policore kanë zbarkuar në Elbasan, Belsh e Peqin dhe po zhvillojnë kontrolle të imtësishme në të gjitha hyrje-daljet në qytetin, në zonat përreth dhe jo vetëm.

Këto kontrolle janë duke u zhvilluar edhe në disa lagje problematike të këtij qyteti me qëllim kapjen e personave me precedentë penalë të kërkuar nga drejtësia.

Operacioni është shtrirë në pjesën më të madhe të Elbasanit dhe priten rezultate të rëndësishme në orët në vijim. Autoritetet po kontrollojnë edhe automjetet luksoze që qarkullojnë në rrugët e qytetit

Login to post comments

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...