×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

27 janar 2020/ Shenjat më të favorizuara për sot në dashuri dhe financa

Hënë, 27 Janar 2020 08:13

Ky është horoskopi për ditën e hënë 27 janar 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Mund të përballeni me momente tensione ndaj ka nevojë për reflektim. Jeni natyrë impulsive dhe e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye mund të dukeni keq. Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të reflektoni mirë para se të merrni vendime.

Demi

Keni disa pasiguri në veten tuaj të cilat nuk ju lënë të qetë. Po ashtu keni nevojë për një sqarim, i cili duhet bërë sa më parë. Mos u stepni, por përballuni me situatat. Bëni kujdes me shëndetin, pasi mund të shfaqet ndonjë problem.

Binjakët

Gjatë kësaj të marte, do e keni më të lehtë të shkoni dakord me njerëzit që keni pranë. Në raport me javët e kaluara, ndikimi i yjeve do të jetë dukshëm pozitiv. Në dashuri ka ardhur momenti për të bërë më shumë sqarim.

Gaforrja

Mund të ndiheni të tensionuar për shkak të disa çështjeve që kërkojnë zgjidhje. Në këtë periudhë keni nevojë që të reflektoni dhe të kuptoni se si duhetë veproni. Shqetësimet nuk do të mungojnë, por bëni durim pasi çdo gjë është kalimtare.

Luani

Për të lindurit e kësaj shenje ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje të rëndësishme. Së fundmi, jeni përkushtuar shumë për arritjen e një qëllimi dhe lodhja do të fillojë që të ndihet.

Virgjëresha

Gjatë kësaj të hëne, do të ndiheni më të qetë. Keni nevojë për më shumë siguri dhe për njerëz ku mund të mbështeteni. Ky muaj nuk ka qenë aspak i qetë, por përgatituni për një rikuperim të lehtë.

Peshorja

Në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës dhe Venusit, duhet të gjeni më shumë forcë për të reaguar. Vetëm nëse silleni me shumë diplomaci dhe shmangni impulsivitetin, do të arrini synimet që doni. Shumë shpejtë mund të merrni vendime shumë të rëndësishme.

Akrepi

Hëna në shenjën tuaj do ju dhurojë momente shumë pozitive. Nëse mendoni se keni bërë zgjedhje shumë të guximshme më parë, tashmë mund të hidhni një hap pas. Në sferën profesionale, mos jini shumë të tensionuar.

Shigjetari

Gjatë kësaj të hëne mund të jeni shumë impulsivë. Do të keni dëshirë që të bëni gjëra të reja dhe të shpërbleheni. Nëse një lidhje nuk ecën mirë prej kohësh, mund të vendosni që të hiqni dorë totalisht.

Bricjapi

Ka zgjedhje mjaft të vështira të cilat duhet ti bëni. Po ashtu ka jo pak gjëra të cilat nuk mund ti shtyni për më vonë dhe kjo gjë do ju shkaktojë jo pak shqetësim. Mund të ndjeni nevojën për tu shkëputur nga disa persona që i keni përzemër.

Ujori

Kohëve të fundit keni shumë pretendime në dashuri. Për ju është e rëndësishme që njeriun që keni pranë, të mbështesë projektet tuaja, shkruan noa.al. Kush është vetëm, mund të shfaqë përtesë, ndaj duhet ta lërë veten të lirë.

Peshqit

Kjo e hënë mund të jetë mjaft e rëndë për të lindurit e kësaj shenje, por shumë shpejtë mund të ketë ndryshime. Mund të çoni deri në fund disa çështje që ju kanë munduar prej kohësh.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vrasje në Durrës, 32-vjeçari qëllohet me breshëri kallashnikovi gjatë konfliktit

Kronikë

Vrasje në Durrës, 32-vjeçari qëllohet me breshëri kallashnikovi gjatë konfliktit

    DURRËS Policia njofton se një vrasje me armë zjarri ka ndodhur sot pasdite në lagjen numër 16 në Durrës.   Sipas policisë, 32-vjeçari Edmir Bregu me emër të ndryshuar në Ilir Kuçi ...

Dita Ndërkombëtare e Edukimit, Xhixho: LSI trajtim të barabartë ndaj të rinjve. Qeveria Rama nuk ka politika stimuluese

Politikë

Dita Ndërkombëtare e Edukimit, Xhixho: LSI trajtim të barabartë ndaj të rinjve. Qeveria Rama nuk ka politika stimuluese

  Ish-deputetja dhe nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho në Ditën Ndërkombëtare të Edukimit, përcjell ndër të tjera një mesazh sensibilizues e shpresëdhënës, veçanërisht për gratë dhe vajzat. ””M’u desh shumë kohë...

LSI kallëzim penal ndaj drejtoreshës së Tatimeve, Shehaj: Biznesi i saj veprime antiligjore në disa institucione shtetërore

Politikë

LSI kallëzim penal ndaj drejtoreshës së Tatimeve, Shehaj: Biznesi i saj veprime antiligjore në disa institucione shtetërore

  Lëvizja Socialiste për Integrim paralajmëroi të dielën një kallëzim penal ndaj Drejtoreshës së Përgjithshme të Tatimeve e cila përmes biznesit të saj kryente veprime antiligjore në disa institucione shtetërore. Në...