Dashi Mënyra më e mirë për të marrë atë që dëshironi sot është që ta kërkoni atë! Dhe mos harroni…
DASHI Gjatë kësaj dite bëni kujdes me çështjet e dashurisë. Hëna do jetë kundër jush dhe duhet të tregoheni të…
DashiSot mbingarkesa në punë do jetë më e theksuar. Falë mbështetjes së disa kolegëve të mirë, do ta kaloni gjithçka…
Dashi Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin.…
Dashi Mos i mbani shpresat tek një person për të zgjidhur një çështje të caktuar gjatë ditës së sotme, pasi…
Dashi Disa njerëz duan të ecin ngadalë për çështje të caktuara, disa të tjerë ecin shumë shpejt dhe disa nuk…
Dashi Yjet janë mjaft të favorshëm dhe kjo ditë premton që të jetë e qetë. Përfitoni, pasi ditët në vijim…
Dashi Tregoni kujdes ne raportin tuaj sentimental sepse mund të hidhni një hap të gabuar. Ndërkohë në vendin e punës,…
Dashi Dita do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Venusit, i cili nuk do të jetë më…
Dashi Tregoni kudjes gjatë këtyre ditëve, pasi do të jeni të lodhur. Çiftet në krizë duhet të jenë të matur,…
Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, por duhet të mundoheni që të ruani gjakftohtësinë, sidomos në…
DashiTë lindurit e kësaj shenje mund të ndihen rebelë sot. Ditët e fundit kanë qenë monotone për ju, ndaj do…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...