Ndërsa Partia Demokratike pritet të mbledhë në datat 28-29 prill Kongresin e Partisë Demokratike për të ndryshuar statutin e PD-së,…
Një foto e 11 protestuesve kuksianë në sallën e gjyqit me duart lart e të prangosura ka sjellë sot në…
Revolta dhe indinjata e thellë për mbajtjen në burg të 11 qytetarëve të pafajshëm kuksianë ka ngritur qindra vlonjatë sot…
Gjykata e Apelit në Shkodër nuk ka pranuar kërkesën e avokatëve për të konsideruar si provë videon që tregonte se…
Ndërkohë që është duke u zhvilluar seanca gjyqësore për rivlerësimin e masës së sigurisë në Apelin e Shkodrës, ish Kryeministri,…
Karteli duket se është në festë. Shfaqja është e plotë. Përqafime, buzëqeshje, shtrëngime duarsh, emocione të forta që të krijojnë…
Ndërkohë që pritet të shqyrtohet masa e sigurisë për 11 protestuesit e arrestuar për taksën e Rrugës së Kombit, Deputeti…
Ervin Salianji, Endri Hasa, Luçiano Boçi, Bardh Spahiu etj kanë mbërritur në Shkodër në mbështetje të të arrestuarve. Gjithashtu djetëra…
Deputeti i PD-së për qarkun e Shkodrës Bardh Spahu ka konfirmuar se edhe opozita do t\i bashkohet protestave të qytetarëve…
Vetëm pak minuta kanë mbetur nga fillimi i seancës gjyqësore për protestuesit e Rrugës së Kombit në Shkodër, dhe policia…
Sot pritet që Shkodra të jetë e mbushur me protestues dhe mbështetës të 11 të arrestuarve kuksianë. Jo vetëm nga…
ZGJEDH EDICIONIN “Lekun duhet ta heqim për ta zëvendësuar me euron” GAZETAEXPRESS E enjte, 19 Prill 2018 21:53 Ylli Manjani…

Lajmet e fundit

Grabitet institucioni financiar në Korçë, hajduti terrorizon punonjësit me thikë

Kronikë

Grabitet institucioni financiar në Korçë, hajduti terrorizon punonjësit me thikë

Një institucion financiar në Korçë ka rënë pre e një grabitje. Autori i pamaskuar ka hyrë në ambientet e këtij institucioni dhe nën kërcënimin e një thike ka marrë një...

Autopsia:George Floyd ishte me koronavirus

Globi

Autopsia:George Floyd ishte me koronavirus

  Afro-amerikani George Floyd, vdekja e të cilit në duart e Policisë shkaktoi një valë protestash në të gjithë SHBA, ka qënë i infektuar me koronavirus disa javë para vdekjes së...

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Aktualitet

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Covid hyn në shtëpinë e mjekut të spitalit të Krujës Ardian Mata. “Kruja po bëhet një vatër shumë e nxehtë i bëj thirrje ministrisë dhe ISHP-së të vijë të shikojë situatën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!