×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar mbrëmë projektin e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e kullave në Laprakë. Ish-Kryeministri ka publikuar një…
Ish-kryeminisri, Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, ka bërë një përshkrim më të fundit të…
Prej një ore,  një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë fshatin Thirrë të Njësisë Administrative të Fanit. Si pasojë e zjarrit, mësohet se 10…
Gazetari Ilir Demaliaj, në një lidhje direkte me Skype, gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t u shpreh se kancelarja Merkel…
Kreu i Komisionit për Çështjet Europiane Gunther Krichbaum,në Bundestagun gjerman ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me takimin e zhvilluar…
Analisti Fatos Lubonja, komenton rolin e Gjermanisë në hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE-në. Në emisionin “Studio e Hapur”,…
“Pse nuk po dëgjoni më për Met Kananin? Edi Rama me charter shkoi nga Brukseli në Turqi pas kapjes së…
Në emisionin 360 grade në Ora news ka pasur një debat të ashpër mes dy gazetarëve të njohur Arjan Çanit…
Monika Kryemadhi, Kryetare e LSI-së, tha mbrëmjen e sotme se angazhimi i forcës politike që drejton në opozitë është jashtëzakonisht…
Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani është shprehur këtë të enjte në emisionin ‘’Opinion’’ se ekziston një linjë skepticizmi zyrtare në…
Zv.ministrja e Jashtme, Klea Maliqi, e ftuar sonte në emisionin “Opinion” në “Tv Klan”, ka pranuar pa dashur dështimin e…
I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili, analisti Lubonja sulmoi qeverinë Rama duke thënë se është…

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...