×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Në kulmin e lulëzimit të kanabisit, nga mesi i vitit 2016, në tryezën e Edi Ramës nisën të bëhen më…
Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, gjatë fjalës së saj në një aktivitet për krimin e organizuar, tha se…
Tom Fitton president i  Judical Watch,ka treguar për televizionin amerikan Fox NEWS se si Soros, një miliarder i krahut të…
Deputeti i partisë Demokratike, Edmond Spaho ka ironizuar një fjalim të Mimi Kodhelit në Kuvend që i kërkonte kryeministrit ti…
Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu ka qënë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin '360 gradë' ku ka…
Kryeministri Rama ka qënë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin 'Opinion'.    Ndonëse në dukje një intervistë e qetë,…
  Pavarësisht se Rama u shpreh  i penduar  mesditën e sotme dhe premtoi për rishikim të taksës së rrugës së…
Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI, zbuloi detaje të protestave që do të mbahen në vijim.E ftuar në “Të Paekspozuarit”, Kryemadhi…
Në studion e emisionit “Opinion” edhe një herë Edi Rama ka kërkuar ndjesë publike përballë banorëve të Kukësit, lidhur me…
Vendimi për heqjen e vizës për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla është rikthyer sërish në vëmendjen e Ambasadorit Donald Lu, i…
Ambasadori amerikan Donal Lu e tha qartë mendimin e tij mbi mosbindjen civile që ka nisur opozita e bashkuar shqiptare,…
“Policia nuk ka të drejtë të arrestojë qytetarët në mes të natës”. Kështu i komenton Donald Lu veprimet e policisë…

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...