×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet denoncimin e qytetarit dixhital mbi mënyrën sesi Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon…
Gjatë qëndrimit në Shkup, Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi një takim me Presidentin e Këshillit Evropian, Donald Tusk. Presidenti…
Petrit Vasili ka thënë në një status në Facebook se Rama e ka tjetërsuar Tiranën. Vasili është shprehur se kryeministri…
Jeni njohur me arsyet politike që deputetët gjermanë kanë refuzuar darkën e ofruar nga Rama në një nga katër restorantet…
Qindra banorë të Matit, Klosit dhe Bulqizës janë bashkuar të gjithë në një protestë të mbajtur pak orë më parë.…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, në një postim në rrjetet sociale ka publikuar mesazhin e një qyteti që e tregon me zë…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, po merr pjesë sot në Samitin e Krerëve të Shteteve të Procesit të Brdo-Brijunit, Kroacisë,…
Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, është shprehur se bizneset e kanë shpallur non grata Ramën. Duke iu referuar takimit…
Deputeti i PD, Tritan Shehu, ka komentuar takimin historik mes liderëve të dy shteteve të Gadishullit Korean. Nëpërmjet një postimi…
Ish Kryeministri i vendit e ka cilësuar si një rekord të zi të narkoshtetit të Edvinit në prag të hapjes…
Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, e ka quajtur Ramën një gënjeshtar i cili vjedh…
Pas një prezantimi nga Rama, përfaqësues të biznesit të vogël kanë kritikuar Ramën dhe kanë treguar disa shifra që sipas…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...