×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Në emisionin 360 grade në Ora news ka pasur një debat të ashpër mes dy gazetarëve të njohur Arjan Çanit…
Monika Kryemadhi, Kryetare e LSI-së, tha mbrëmjen e sotme se angazhimi i forcës politike që drejton në opozitë është jashtëzakonisht…
Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani është shprehur këtë të enjte në emisionin ‘’Opinion’’ se ekziston një linjë skepticizmi zyrtare në…
Zv.ministrja e Jashtme, Klea Maliqi, e ftuar sonte në emisionin “Opinion” në “Tv Klan”, ka pranuar pa dashur dështimin e…
I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili, analisti Lubonja sulmoi qeverinë Rama duke thënë se është…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është shprehur se LSI e konsideron reformën në drejtësi tashmë të vdekur,…
Studiuesi Alfred Cako, gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t u shpreh se Rama hodhi një kërcënim ndaj Evropës, që nuk…
Deputeti i LSI, Shezai Rrokaj ishte pasditen e sotme i ftuar në studion e Fax News për të folur mbi…
Shkrimtari i njohur shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti, ka pasur një reagim të ashpër në lidhje qëndrimin e Ramës për…
  Progres-raportit, që shpërndau  Romana Vlahutin dorazi nëpër institucionet qeveritare dhe shtetërore, po i del boja dhe po demaskohet të…
Deklaratave të bëra nga gazetari i revistës Mother Jones, Dan Friedman, se LSI nuk i është përgjigjur pyetjeve të bëra…
Dështimi i Ramës në Berlin është komentuar edhe nga nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka. Në një deklaratë për shtyp…

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...