×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-Kryeministri Sali Berisha me ashpërsi i ka drejtuar një apel Ramës, që ta heqë me urgjencë taksën-plaçkë të Rrugës së…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehu vendosmërinë e opozitës për të udhëhequr popullin drejt mosbindjes civile. Basha i ka…
Deputeti i opozitës Nard Ndoka ka hedhur akuza të renda rreth shëndetit të kryeministrin Edi Rama. Në një intervistë mediatike…
Deputeti i PD, Luçiano Boçi, i ftuar në Fax News është shprehur se qeveria e ka prishur kontratën me qytetarët…
Nuk ka vendim për bojkot të Kuvendit, por do ketë protesta në të gjithë vendin". Kështu u shpreh kryetari i…
5000 deri në 6000 automjete në ditë qarkullojnë mesatarisht në Rrugën e Kombit. Të dhënat janë publikuar nga Koorporata Financiare…
Presidenti I Kosovës Hashim Thacci, ndodhet në Tiranë për të folur me kryeministrin Edi Rama  rreth zhvillimeve të fundit në…
 Kryedemokrati Lulzim Basha I qendron vendimit të opozitës për mosbindje civile. Në një deklaratë të papritur opër mediat,  Basha u…
Qytetarët kuksianë sapo ishin larguar nga pika e shkatërruar e konçensionarit ditën e shtunë, kur Fatmir Xhafaj doli në një…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ka quajtur “Fake News” deklaratat e maxhorancës të thëna sot edhe nga Ministri Damian Gjiknuri se…
Partia Demokratike ka publikuar një video krahasimore të taksës së Rrugës së Kombit me taksat e rrugëve në vendet e…
Pavarësisht protestave të nisur në Tiranë dhe vendimit të opozitës për një mosbindje civile deputetët e LSI kanë marrë pjesë…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...