×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

“Kam mbajtur palaçot e politikës mbi kurriz”,- ka thënë ish-ministri Saimir Tahiri në një konferencë për shtyp në Kuvend. Ndryshe…
Kryeministri Edi Rama, u është hakërryer që në mëngjes ndjekësve të tij në Facebook, por këtë herë jo se në…
Nga Ylli Manjani Edi Rama po përpiqet të shmangë vemendjen nga dështimet dhe skandalet e përditshme. Pasi përdori Ornela Vorbsin…
Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili është nën hetim nga prokuroria e Krimeve të Rënda për trafik droge, ka…
Maxhoranca duket e vendosur për të mos lejuar hetimin e ishministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, nga Komisioni i hetimor i…
Ish-drejtorit të TVSH-së që sot u be hit ne portale dhe mediat sociale per shkak te bisedes me Ramen i…
Lidhur me fushatën 2 mujore të llogaridhenies nga qeveria Rama II, ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar të PD-së,…
Këtë të mërkurë kryeministri Edi Rama doli përballë qytetarëve të Tiranës në një “seancë” pyetje- përgjigjesh, por ka qenë një…
Një tjetër denoncim  vjen nga ish-kryeministri Berisha. Kur kanë kaluar vetëm katër ditë nga Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, ku…
Kioskëzimi i Tiranës po bëhet në një moment kur Policia Bashkiake përze me dhunë çdokënd që tenton të nxjerrë bukën…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në Facebook në lidhje me një tjetër denoncim që është bërë në adresën e tij…
Rama dhe Xhafaj dalin blof.  Ish kryeministri Berisha i nxori hapur gënjeshtrat e tyre. “Rama deklaroi se janë goditur 9…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...