×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Shqiptari gjendet i vdekur në banesë

E Enjte, 12 Prill 2018 13:29

Një shqiptar është gjetur i vdekur brenda banesës së tij në Via Trento të Italisë. Sipas shtypit italian, rasti i zbulua nga të lehurat e një qeni dhe fqinjët më pas njoftuan policinë. Drejt vendngjarjes shkuan forcat e zjarrfikësve, të cilët hapën me forcë derën e banesës.

Brenda gjetën pa jetë shqiptarin 33-vjeçar, të shtrirë në krevat. Sipas hetuesve, ai ka vdekur nga mbidoza. Identiteti i tij nuk është bërë me dije. Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për të zbuluar rrjetin e drogës ku kishte blerë 33-vjeçari lëndën narkotike që e çoi drejt vdekjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

Politikë

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

  Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka ngritur dhjetë pyetje publikisht për SPAK në lidhje me skandalin e vjedhjes së tokës së një gjimnazi nga botuesi dhe...

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

Politikë

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

  Këngëtari i mirënjohur shkodran Bashkim Alibali feston sot ditëlindjen dhe një urim i veçantë i është bërë nga zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama. E duke qenë në Shkodër, ai ka zgjedhur...

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

Politikë

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

  Lëvizja Socialiste për Integrim, Durrës, i bën thirrje SPAK-ut dhe Prokurorisë Durrës, të vënë përpara drejtësisë abuzimin në dëm të banorëve të lagjes 4 në Durrës. Në një postim në Facebook...