×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Qeni alarmon fqinjët, gjendet i pajetë shqiptari në Itali. Dyshimet e policisë…

E Enjte, 12 Prill 2018 13:35

Tragjik ka qenë fati i një shqiptari në Itali, i cili është gjetur i pajetë në banesën e tij. Ngjarja ndodhi në dje gjatë natës në Torino.

 

 

‘Torinotoday’ raporton se kanë qenë fqinjët e shqiptarit ata që kanë dhënë alarmin në polici, pasi gjatë gjithë natës kanë dëgjuar lehjet e qenit të 30-vjeçarit.

Ndonëse fqinjët tentuan që ta telefonin shqiptarin, ai nuk iu përgjigj thirrjeve.

Ndaj ata u detyruan të njoftonin policinë, e cila erdhi në vendin e ngjarjes ndërsa e gjeti të riun të vdekur.

Ky i fundit u gjet i pajete në krevatin e tij. Ndërkohë, dyshohet se shkak i vdekjes mund të jetë bërë overdoza.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

Politikë

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

  Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka ngritur dhjetë pyetje publikisht për SPAK në lidhje me skandalin e vjedhjes së tokës së një gjimnazi nga botuesi dhe...

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

Politikë

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

  Këngëtari i mirënjohur shkodran Bashkim Alibali feston sot ditëlindjen dhe një urim i veçantë i është bërë nga zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama. E duke qenë në Shkodër, ai ka zgjedhur...

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

Politikë

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

  Lëvizja Socialiste për Integrim, Durrës, i bën thirrje SPAK-ut dhe Prokurorisë Durrës, të vënë përpara drejtësisë abuzimin në dëm të banorëve të lagjes 4 në Durrës. Në një postim në Facebook...