Blerim Gjeladini:Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit.

Tuesday, 17 Janar 2023 15:31

Kur Facebook gjen fushata që përfshijnë grupe llogarish dhe faqesh që kërkojnë të mashtrojnë njerëzit se kush janë dhe çfarë po bëjnë duke u mbështetur në llogari të rreme, ai heq si llogaritë joautentike ashtu edhe ato autentike, faqet dhe grupet e përfshira drejtpërdrejtë me ta. Ky është një tregues i fortë për të gjithë grupet e interesit që bazohen mbi llogari të rreme. Mund të bëni një punë të madhe të ngritur mbi llogari fallso por së shpejti do të jetë radha e faqes suaj për t'u fshirë nga Facebook. Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit. #ai #facebook #facebookadscampaign

Modifikuar më Tuesday, 17 Janar 2023 15:36
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tërhiqet kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lezhës

Politikë

Tërhiqet kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lezhës

Kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lëzhës, Sandër Marku është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të 14 majit. Lajmin është konfirmuar për mediat, ndërkohë dhe Alibeaj, në konferencën për...

Alibeajt i ikën edhe kandidati i Librazhdit, Bujar Vreto: Nuk hyj në garë!

Politikë

Alibeajt i ikën edhe kandidati i Librazhdit, Bujar Vreto: Nuk hyj në garë!

Vetëm ditën e sotme kanë lënë garën e zgjedhjeve të 14 majit katër kandidatë të grupit të Enkelejd Alibeajt.  Pas Sandër Markut në Lezhë, Genç Doçit në Kurbin dhe Gjergji Gjatës...

14 maji/ Tërhiqet nga gara edhe kandidati i Alibeajt në Kurbin

Politikë

14 maji/ Tërhiqet nga gara edhe kandidati i Alibeajt në Kurbin

Pas lajmërimit të Gjergji Gjatës për dorëheqjen e tij si kandidat i PD për kryetar bashkie në Korçë dhe Bujar Vretos, kandidati i PD për kryetar bashkie në Librazhd, listës...