Bajram e Pashkë, i festojmë bashkë … edhe me SIGAL UNIQA

Hënë, 03 Prill 2023 15:00

Prilli është një muaj i mbushur me festat për shqiptarët.

Pashkët katolike, Pashkët Ortodokse dhe Festa e Bajramit e bëjnë këtë muaj më të bukur por edhe me tre fundjava, njëra pas tjetrës, më të gjata se zakonisht.

Këto ditë pushimi do të shfrytëzohen nga shumëkush pranë familjeve, ndërsa shumë të tjerë do të udhëtojnë jashtë Shqipërisë. Ndaj SIGAL UNIQA Group Austria vjen me një ofertë festive që nuk duhet humbur.

Çfarë përfshin oferta e Prillit?

Të gjithë qytetarët shqiptarë, që duan ti festojnë këto festa në rajon ose Europë, SIGAL UNIQA Group Austria mundëson një paketë siguracionesh dhe shërbimesh, të nevojshme për çdo udhëtim jashtë Shqipërisë, me një çmim festiv.

•​Karton Jeshil Europë për autovetura (15-ditor) + AutoSOS në Europë + Shëndet në Udhëtim” për vetëm 55 euro.
•​Karton Jeshil për autovetura (15 ditor) + AutoSOS + Shëndet në Udhëtim për Mal të Zi ose Maqedoninë e Veriut, për vetëm 30 euro.

“SIGAL UNIQA Autosos në Europë”, për një periudhë 1 mujore, ofron këto shërbime:

-​Qendër kontakti në gjuhën shqipe, 24 orë në ditë gjatë 7 ditëve të javës
-​Shërbim karroatreci
-​Riparim në vend i automjetit
-​Zëvendësim i automjetit në rast aksidenti
-​Parkim
-​Akomodimi në hotel
-​Riatdhesim ose vazhdim i udhëtimit drejt destinacionit
-​Shërbim Taksi

Si mund të blihet?

Fare e thjeshtë. Duke plotësuar formularin online në pak minuta.
https://sigal.com.al/oferta-per-karton-jeshil/
Pas plotësimit të tij, klienti do të kontaktohet nga agjenti i SIGAL UNIQA Group Austria për konfirmim e blerjes ndërsa pagesa bëhet në dorëzim.


Të gjithë i duam udhëtimet por të gjithë e dimë që shpeshherë ato mbartin edhe ngjarje të papritura.

Një urgjencë mjekësore ose një aksident i paparashikueshëm, një defekt i automjetit ose më e keqja, përfshirja në një aksident, mund të na i vështirësojë udhëtimin.
Pa harruar edhe faturat e karroatrecit, mekanikut apo hotelit që në shtete të ndryshme janë vërtetë të kripura.

Prandaj, para se të nisni udhëtimet tuaja jashtë Shqipërisë ose drejt saj, bëni për vete këto paketa festive të SIGAL UNIQA Group Austria.

SIGAL UNIQA Group Austria, udhëtojmë më mirë së bashku

Keni pyetje? Shkruani në:

Whatsapp: 068 606 2829

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...