×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Motori përplaset me makinën në Tiranë, shpërndarësi i picave i shtrirë përtokë (Foto)

Saturday, 07 Prill 2018 11:41

TIRANE- Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme tek mbikalimi pranë “Pallatit me shigjeta”. Një motorist, shpërndarës picash është përplasur nga një automjet me targa të huaja.

Në fotot e siguruara nga “BalkanWeb” duket drejtuesi i motorit i shtrirë përtokë, ndërsa pranë vendit të aksidentit janë mbledhur disa qytetarë.
Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa një mjek afrohet për t’i dhënë ndihmën e shpejtë. 

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurit.

Sakaq, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit. /BW

aksident ne tirane 700x710

aksident ne tirane 1 700x856

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

Politikë

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

  Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi është takuar me të rinj në qytetin e Durrësit, nga ku jep edhe një mesazh. Kërpaçi shkruan se qeverisja e rilindjes e trajton qytetin e...