Vijojnë shifrat e larta të të prekurve nga koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. ISHP konfirmoi 71 raste të reja…
  Gazeta The New York Times shkruan se një grup prej 239 shkencëtarësh nga 32 vende të ndryshme do të…
Nga Erion Dasho, Drejtori i Shëndetit dhe Inovacionit në Franfkfurt. Që në fillimet e epidemisë së COVID, sugjerimi im ka…
Ekuacioni me shumë të panjohura i Covid-19 është larg zgjidhjes. Kur u duk se po i vinte fundi, u shtuan…
Thellohet bilanci i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë dy…
Sërish shifra të larta të rasteve me koronavirus në vendin tonë. Mësohet se në 24 orët e fundit janë identifikuar…
Tetë raste të reja të vdekjeve si pasojë e koronavirusit janë regjistruar të shtunën e 4 korrikut në Kosovë. Deri…
Teksa koronavirusi po përhapej me shpejtësi në muajt shkurt dhe mars 2020, shumë qeveri vendosën masa të rrepta karantine. Përmes…
DashiPavarësisht faktit se do të ndiheni plot energji, sot nuk do të jetë një ndër ditët e tua më të…
Nga Sali Berisha Keta jane narkobanditet qe dhunuan protestuesit paqesor qe mbronin lumenjte. Turp! Krim! Denoje me ashpersine me te…
  Nga Erion Dasho Përpjekja shqiptare për të parandaluar dhe kontrolluar epideminë nga COVID pati dy periudha qartësisht të dallueshme…
Autoritetet në Serbi njoftuan të premten se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 11 viktima nga koronavirusi. Me këtë…

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!