×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Marrëveshja për përfundimin e rrugës së Arbrit, e nënshkruar mes qeverisë shqiptare dhe kompanisë “Gjoka Konstruksion” është publikuar e plotë…
Mësuesi i cili është akuzuar për përhapjen e një video seksuale të tij në telefonin e nxënësve është marrë në…
Në prag të sezonit turistik, qeveria Shqiptare i merr Shkodres një tjetër zonë në administrim, pas Velipojës me rrugën e…
Prokuroria e Tiranës ka zbuluar një skemë mashtrimi që kryhej nga tregtarë automjetesh të makinave luksosze në bashkëpinim me zyrtarë…
Kreu i Turizmit dhe Mjedisit u shpreh se politikat e qeverisë shqiptare synojnë të kapërcejnë sezonin turistik brenda vitit kalendarik…
Pas vrasje së ditës së djeshme të Mario Majollarit për hakmarrje, në profilin e tij në Facebook është gjetur një…
Çmimet e naftës po qendrojnë në rritje edhe në sesionin e sotëm, duke prekur njëkohësisht nivelin më të lartë në…
Enti Rregullator i Ujit ka vendosur të ndryshojë metodologjinë që përdor për të përcaktuar tarifat që aplikojnë ndërmarrjet e ujësjellës-kanalizimeve…
Mund të konsiderohet si rruga që nuk po përfundon kurrë. Shtyrje afatesh, shembje, bllokime, fonde shtesë e sërish e njëjta…
Nje ngjarje e pazakontë është shënuar ditën e djeshme në kryeqytet, ku dy adoleshtente 17 vjeçare kanë goditur njëra-tjetrën, duke…
Në vetëm tre muaj, 4492 shtetas shqiptarë janë deportuar. Fenomeni i migrimit të paligjshëm është shtuar në vend vitet e…
Identifikohet  imazhi i Kastriot Gjuzit, i akuzuar për vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari dhe i shpallur në kërkim. 40-vjeçari Gjuzi…

Lajmet e fundit

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

Aktualitet

Aksident në Sarandë, ambulanca përplaset me ”BMW X5” me targa angleze që përfundoi në lokal, infermierja e plagosur dërgohet me helikopter në Tiranë

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit teksa një ambulancë është përplasur me një automjet me targa angleze. BalkanWeb mëson se në orën 04:00 në kryqëzimin...

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Politikë

Edi Rama e ka lënë Kamzën dhe Paskuqanin pa asnjë investim gjatë 7 viteve të qeverisjes së tij

Nga Robert Delija Kryeministri dje na qenkërka krenuar me ndërtimin e një kopshti në PaskuqanSi një mjeshtër i fasadës që është, ky kopësht do të inagurohet 3-4 herë me foto para...

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

Politikë

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

  REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!MEQENES EDIN NUK E TAKOI AS KRYETARI I GRUPIT PARLAMENTAR TE CDU/CSU-se ATEHERE AI "TAKOI" NE...