Video/Laert Vasili provokon aktivistët që mbrojnë Teatrin

Diel, 22 December 2019 16:00

Aktori Laert Vasili publikoi një video online, ku duket teksa provokon aktivistët që mbrojnë Teatrin Kombëtar. Në videon e publikuar nga vetë ai, shihet se si ai shkon te ata, pasi u ka grisur një prej posterave.

Aktivistët e akuzojnë për këtë gjë, por Vasili e mohon edhe pse aty ka pasur shumë dëshmitarë.

Pas tensioneve të larta, regjisori Robert Budina i thotë të largohet, pasi shprehet se Vasili është i pirë. Në një postim në FB, Vasili thotë se ka përfunduar në spital pas dhunës së ushtruar prej aktivistëve.

Aktorët: A mund të më thuash pse e grise kartelën

Vasili: Mos më prek mua me dorë se nuk ke surrat ti të më prekësh me dorë se çfarë kam bërë unë për Shqipërinë ti se ke parë në ëndërr

Robert Budina: Ik Laert, ik se ke pirë

Lart Vasili: Berti nuk ta kam borxh këtë, këtë provokim nuk ta kam borxh. Berti të kam ndihmuar Berti. Kam respekt këtu për Edmond Budinën dhe asnjë tjetër.

Robert Budina: Ti e ke grisur atë?

Lart Vasili: Kush ta grisi ty më? Ik se nuk keni punë të bëni, por kam respekt për Budinën

Edmond Budina: Nuk ka nevojë të kesh respekt, nëse e ke grisur Laert nuk ka nevojë të kesh respekt për mua. Ik mos më kap mua me dorë.

 

2 komente

  • Përgjigju Arroxia

    Clomid Hemorragie https://buyciallisonline.com/ - Buy Cialis Provera 5mg In Australia cialis buy online Levitra Walmart $9

    E mërkurë, 10 June 2020 05:31 komentuar nga Arroxia
  • Përgjigju JanBrura

    Cephalexin Can Cause Skin Rash Cialis Free Viagra Pills In Reading Pa. can you buy cialis online Proviron

    Premte, 27 Mars 2020 00:39 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!