U gjet i lidhur dhe me katër brinjë të thyera, shqiptarët vjedhin dhe rrahin brutalisht italianin

Hënë, 17 February 2020 16:38

Katër shqiptarë u arrestuan për grabitje ndaj një 85-vjeçari në Lignano, në mbrëmjen vonë të së enjtes

Shqiptarët aktualisht mbahen në burgun e Udine.

Viktima e sulmit është shtetasi italian, Giuseppe Spartà. Ai tashmë ndodhet në spital në Latisana me 4 brinjë të thyera.

Sparta tha se pësoi një grabitje tjetër pak kohë më parë dhe hetuesit po përpiqen të kuptojnë nëse mund të ketë një lidhje midis dy ngjarjeve.

mediat fqinje shkruajnë se nuk është e qartë se çfarë roli luajti çdo person në grabitje dhe as se si policia ishte në gjendje t’i gjurmonte ato.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cigare kontrabandë, arrestohet shoferi i kamionit në Portin e Durrësit

Aktualitet

Cigare kontrabandë, arrestohet shoferi i kamionit në Portin e Durrësit

Policia Kufitare ka goditur një rast të kontrabandës me mallra që paguhet akcizë dhe të falsifikimit të dokumenteve duke proceduar penalisht një 39-vjeçar.. Shërbimet e Policisë Kufitare në Portin e Durrësit...

“Po më pyet dikush se sa vjeç jam”, Sazan Guri: E kënaq gruan, madje vënçe. Jam vegjetarian

Aktualitet

“Po më pyet dikush se sa vjeç jam”, Sazan Guri: E kënaq gruan, madje vënçe. Jam vegjetarian

Sazan Guri ka shpërndarë në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një status plot me nota humori, ndërkohë që rrëfen sesi e koncepton ai moshën e tij. E ndër rreshta nuk mungojnë...

“Nuk kemi akoma datë, po përgatitemi për fazën 2”, kryeministri italian me deklaratë të fortë, si do bëhet lehtësimi i masave

Globi

“Nuk kemi akoma datë, po përgatitemi për fazën 2”, kryeministri italian me deklaratë të fortë, si do bëhet lehtësimi i masave

Asnjë tërheqje nga masat kufizuese për frenimin e përhapjes së koronavirusit, tani për tani asgjë nuk ndryshon. Lehtësimi do të bëhet sa më shpejt që të jetë e mundur. Kështu ka...

Sondazh

Nothing found!