Lufta per clirimin e Kosoves dhe UCK,simbole te perpjekjeve per liri dhe demokraci

Premte, 26 June 2020 14:38

https://www.facebook.com/shijaktv/videos/1138343283206373/?app=fbl
Lufta per clirimin e Kosoves dhe UCK, simbole te perpjekjeve per liri e demokraci.
Ajo fitore u be e mundur ne saje te ShBA e partnereve ne BE.
Heret per te gjykuar ecurine e padise kunder Z.Thaci, uroj te perfundoje si ato kunder Haradinaj.
Askush mos guxoje ta perdori si “pyke” midis Kosoves e Perendimit.
Involvimi i ShBA ne dialogun Kosove-Serbi zhvillim i desheruar.
ShBA e BE nje qellim te perbashket strategjik.
Rruga jone e integrimit e partneret tane strategjike.
Projektet e shkembimit te territoreve, Shengenit Ballkanik e humbja e rolit lider per stabilitetin e Rajonit nga Qeveria Rama.
BE nuk mund te cbehet, eshte familja jone ku do bashkohemi edhe se bashku.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!