‘Do shkoj në krevat’/ Joe Biden mbyll konferencën për shtyp në Vietnam

Hënë, 11 September 2023 13:04
Opozita dhe mediat në SHBA e kanë quajtur vazhdimisht Joe Gjumashi.
 

Kjo ishte arsyeja se përse presidenti amerikan, Joe Biden u bë kryelajm kur mbylli një konferencë për shtyp në Vietnam duke thënë se duhet të shkonte në krevat.

Sipas Fox News, Biden po fliste në kryeqytetin vietnamez, ku u tregua u sinqertë me gazetarët duke u thënë se po i flihej gjumë.

Ai u pyet nga gazetarët në lidhje me marrëdhëniet mes SHBA dhe Kinës.
 
“Po ju them diçka, nuk e di për ju, po unë do të shkoj në krevat,” tha Biden.
 

Pas kësaj deklarate, një nga stafi i presidentit u tha gazetarëve që të largohen.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...