Në mes të trazirave racore në të gjithë vendin, Presidenti Donald Trump të hënën tha se ai është “president i…
Grupi është i njohur për shkatërrimin e pronës private dhe sulme me koktej molotovi. Presidenti amerikan i akuzoi drejtpërdrejt ata…
  Shumë vende të BE-së pritet të hapin kufijtë dhe lehtësojnë kufizimet për Coronën. Por mungesa e rregullave të përbashkëta…
Grupi është i njohur për shkatërrimin e pronës private dhe sulme me koktej molotovi. Presidenti amerikan i akuzoi drejtpërdrejt ata…
Presidenti Donald Trump nisi një sulm te forte ndaj Pekinit të Premten, duke emërtuar veprime të gabuara që variojnë nga…
Presidenti amerikan, Donald Trump ka përgëzuar Elon Musk për përmbushjen e një ëndrre dekadash. Sipas medieve të huaja, ai ka…
GREQI Një tërmet me madhësi 4.2 i shkallës Righter ka tronditur lokalitetin e Kassos në Greqi. Instituti Gjeodinamik i Athinës…
  Presidenti amerikan, Donald Trump ka vendosur ushtrinë në gatishmëri. Ajo mund të dalë në rrugët e SHBA për herë…
  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e…
  Kryetari i Federatës së Bosnjës e Hercegovinës, Fadil Novalic, Drejtor i Mbrojtjes civile dhe pronari i kompanisë “Mjedra e…
Meqënëse tani e kuptojmë më mirë virusin Corona, teorikisht një mbyllje për së dyti prej virusit mund të jetë e…
Dr.Linda Ciu punon në “Reliant pediatric urgent care” shërbim i Urgjencës pediatrike në Worcester, MA, e cila është në vijë…

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!