×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Parashikimi i Horoskopit, datë 01 shkurt 2020

Saturday, 01 February 2020 08:12

Dashi

Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar. Do t’ju duhet të pranoni disa kompromise. Solidariteti është i barasvlershëm me suksesin e ndërmarrjeve

Demi

Këtë ditë, humori i juaj është i lidhur me melankolinë e ditës. Do të keni apati dhe mungesë motivimi për të punuar. Për t’ju ngushëlluar, do të keni shumë miq të sinqertë që ju mbështesin.

Binjakët

Me mbështetjen e shumë planetëve në harmoni, dita fillon me mbarësi. Të arrini objektivat e juaja do të jetë një lojë fëmijësh. Një takim i papritur me një mik të vjetër do të bëjë që të ndryshoni planet për mbrëmjen.

Gaforrja

Në përgjithësi jeni të përkushtuar, por vullneti i personit që keni në krah ndërhyn për të ndryshuar gjerat, duke bërë që t’ju ndryshojë programin. Do të keni edhe zënka në çifte, me grindje të lodhshme.

Luani

Ditë me fat. Të ndihmuar nga bashkëpunimi i Hënës, Venusit, Marsit dhe Urani jeni në një pozicion mbarësie! Do të ketë një shans edhe për ata që nuk pëlqejnë vetminë.

Virgjëresha

Të kapur nga doza të vogla dembelizmi është një “luks i nevojshme”, por nëse e teproni mund të humbni të gjithë ditë. Plutoni, i cili ju mbështet prej shumë vitesh, do të vazhdojë të jetë një miku i vetëm dhe i vërtetë.

Peshorja

Ditë për t’u mbajtur mend, ku të gjithë do të jenë kundër njëri-tjetrit: ju, partneri, fëmijët, kunetërit dhe prindërit. Dhe kështu do të ketë një mori hatërmbetjesh dhe bashkëbisedime ironike.

Akrepi

Kjo është dita ideale për të lënë mënjanë gjërat që nuk shkojnë në fushën profesionale dhe të përgatiteni për një ndryshim të qenësishëm të strategjisë ose objektiva.

Shigjetari

Nuk jeni nga ata që lëni t’ju ikë një mundësi për të dëfryer, sidomos kur një Hënë e zjarrtë ju thërret të argëtoheni. Kështu, pavarësisht nga barra e angazhimeve, do të bëni gjithçka për të pranuar ftesën e saj.

Bricjapi

Më mirë t’i lëni gjërat ashtu siç janë, sot që planetët tek Dashit ju provokojnë hapur, duke bërë që të humbisni kohë të çmuar. Është e vërtetë që jeni jashtëzakonisht të duruar, por çdo gjë ka një kufi.

Ujori

Do të jetë një ditë emocionuese. Yjet ju shtyjnë që të dilni, të takoni njerëz të rinj, të argëtoheni dhe të zbuloni botën e kulturës. Është ditë ideale për të organizuar një udhëtim, qoftë për punë, qoftë për kënaqësi.

Peshqit

Sot do t’ju duhet të përshpejtoni gjërat, sidomos nëse fitimi vjen menjëherë. Bëni kujdes me shpenzimet. Megjithatë, nëse vendosni të bëni blerje të mëdha tregohuni të zgjuar në zgjedhje.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...