Parfumi ‘Guerlain’ tani edhe në Shqipëri, e sjell sipërmarrësja e njohur Elona Çaushi

Saturday, 26 October 2019 16:28

Një aromë ndryshe kishte mbrëmja e së enjtes në kryeqytet, teksa dhjetëra të ftuar, emra të njohur të showbizz-it, modës e medias u mblodhën në ambientet e Padamit për t’u prezantuar me prurjen më të re të sipëmarrëses Elona Çaushi.

Në një event elegant, gjithë sharm e shije, ju sjellim nëpërmjet fotove pak nga atmosfera dhe të ftuarit VIP, që trokitën gotat mbrëmjen e së enjtes në prezantimin e aromës “Guerlain”. Parfumi “Guerlain”, imazh i të cilit është aktorja Angelina Jolie, vjen për herë të parë në Shqipëri për të na sjellë pak nga esenca e luksit francez.

VIP-at shqiptarë që ishin të pranishëm në eventin e organizuar nga “Prestigegroup.al”, u njohën nga afër me aromën e “Guerlain” e po ashtu, me produkte të tjera kozmetike që mbajnë firmën e markës luksoze franceze.


Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

Politikë

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të fundit të tij shfaqet pa maskë dhe nuk mban distancim social. Vasili...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!