Fjodora Fjora: Do doja të fshija lajmet për djalin tim

Diel, 23 February 2020 16:06

Këtë të shtunë e ftuar në rubrikën “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë e ftuar Fjodora Fjora.

Fjodora ka zgjedhur për herë të parë të marrë me vete djalin e saj, Teon, në intervistën e zhvilluar me autoren dhe moderatoren e programit, Dojna Mema.

Gjatë bisedës, Dojna e ka pyetur Fjodorën se cila është një gjë që do të donte të fshinte nga Google dhe përgjigja në fakt lidhej pikërisht me të voglin e saj.

Unë mendoj që tani nuk kemi arsye pse të diskutojmë arsyen apo mënyrën si Teo u bë djali im. Kanë kaluar 6 vite, ai po rritet. Në asnjë moment të jetës së vet Teo nuk ka patur diçka që i është mbajtur i fshehur, unë kam qenë shumë e hapur. Ai e di që fati im i madh ishte që ta gjeja në një shtëpi të madhe e të bukur plot me fëmijë dhe të kisha fatin që Teo të bëhej pjesë e jetës sime. Në çdo moment është i informuar për mënyrën si është rritur dhe për dashurinë e madhe që kam përjetuar që në momentin e parë. Kështu që e vetmja gjë që do të doja, të ishte e mundur të shmangej sa më shumë viktimizimi me titujt se portalet janë shtuar aq shumë dhe nuk e kuptojnë që ndoshta e bëjnë për audiencë, por në fund të ditës kjo cënon njerëz. Sado të kërkosh ti do marrësh vetëm një titull pas dhe njeriu thotë ore s’paska patur një gjë më të rëndësishme se sa ky titulli. Pra këta njerëz pse do merren me atë që ka ndodhur para 6 vitesh, ç’rëndësi ka sesi një fëmijë ka ardhur në jetë!”- ka thënë ajo.

1 koment

  • Përgjigju Sandogy

    Bentyl Coligon Pharmacy https://ascialis.com/ - generic cialis online Canadian Meds Paypal buy viagra cialis online Viagra Generico Controindicazioni

    E Enjte, 25 June 2020 01:30 komentuar nga Sandogy

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

Politikë

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

  Ish- deputeti i PD, Klevis Balliu do të jetë sot në gjyq pas shtyrjes së seancës së parë para pandemisë. Pas mbylljes së hetimeve, Prokuroria vendosi ta dërgojë në gjyq Klevis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!